Bergiz Grup Bünyesindeki sektörlerden biri Olan bergiz Havacılık özel havacılık alanında iç ve dış hatlarda kendi ihtiyaçları doğrultusunda kurulmuş olup sizlere hava taşımacılığı hizmeti sunmaktayız.güçlü teknik alt yapısı ve tecrübeli uçuş ekibi ile hizmet veren firmamız yurt içi ve yurt dışı hatlarda hizmet vermektedir.


CESSAN CİTATION 560XL Tipi uçağımızla uluslararası standartlara uygun kaliteli ve güvenli hava taksi hizmetimiz ile sizlere 7/24 güvenilir ve kaliteli taksi hizmeti vermekteyiz.ISO 9001-2008 standarlatına uygun onaylı sertifikamız,deneyimli teknik personelimiz ve size özel jetimizle hizmetinizdeyiz.


CESSNA CİTATİON 560XL tipi uçağımızla uluslar arası standartlara uygun kaliteli ve güvenli hava taksi hizmeti vermekteyiz. ISO 9001 – 2008 standartlarına uygun onaylı serfitikamız, deneyimli teknik personelimiz ve size özel jetimizle hizmetinizdeyiz.


 • BERGİZ GRUP

  Bergiz Grup İnşaat, Havacılık ve Tarım Sektöründe Tecrübemiz ve Kalitemizle Hizmetinizdeyiz.Hizmetlerimiz ve Referanslarımız Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Bizlere İletişim Araçlarımızdan Ulaşarak Detaylı Bilgi Alabilirsiniz.

 • KURUMSAL MENÜ

 • SEKTÖRLER

 • BİZE ULAŞIN

  ADRES: Zübeyde Hanım Caddesi No: 34 Beştepe Yenimahalle / Ankara

  TELEFON: +90(312) 360 42 42

  FAX 90(0312) 212 85 85

  E-Posta: info@bergiz.com.tr